morze 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Ośrodek Wczasowo - Sanatoryjny "Wodnik"

Opis:

Ośrodek "Wodnik" to trzy kondygnacyjny budynek z windą osobową, położony bezpośrednio na wysokim klifie wzdłuż plaży. Na ternie posesji znajduje się grill - pub, mały plac zabaw dla dzieci oraz monitorowany parking. Na terenie obiektu znajduje się duża przestronna jadalnia, kawiarnia z piękną panoramą morską, baza rehabilitacyjno - zabiegowa, basen kryty hotelowy (7,5m x 8,5m) gabinet masażu klasycznego oraz salon kosmetyczny.Dla naszych Gości przygotowaliśmy 120 miejsc hotelowych w przestronnych pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz w apartamentach. Głównym atutem naszego obiektu, jest położenie nad samym morzem. Mogą Państwo skorzystać z wyjątkowej oferty zakwaterowania w pokoju z widokiem na morze lub od strony słonecznej (miasto).

Gastronomia
Na smaczne i zdrowe posiłki zapraszamy do przestronnej jadalni.
Podczas pobytu serwujemy:

śniadania - stół szwedzki
obiad - serwowany
kolacja - stół szwedzki
W okresie sezonu letniego tj. lipiec - sierpień śniadanie i obiadokolacja (stół szwedzki).
Proponujemy Państwu tradycyjne dania, kuchnie świata jak i przysmaki kuchni regionalnej. Podczas pobytu organizujemy biesiadę na świeżym powietrzu przy ognisku z grillem, gdzie serwujemy wyśmienite dania kuchni grillowej dla każdego.W ramach wyżywienia dietetycznego proponujemy następujące diety:wegetariańska, wątrobowa, lekkostrawna, cukrzycowa i inne.

Rehabilitacja
Ośrodek "Wodnik" to doskonały wybór na rehabilitację i regenerację sił. Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z usług bazy rehabilitacyjnej. Chcąc uatrakcyjnić Państwu pobyt, proponujemy poświęcenie części swojego wolnego czasu na poprawę zdrowia, pod kontrolą wyspecjalizowanego personelu rehabilitacyjnego. Podczas wizyty lekarskiej, Kuracjusz ustala z lekarzem rodzaje zabiegów z jakich będzie korzystał podczas pobytu.
Zabiegi:

HYDROTERAPIA: hydromasaż solankowy, hydromasaż, kąpiel perełkowa, wirówka kończyn dolnych i górnych, jacuzzi
MASAŻE: masaż klasyczny kręgosłupa, kończyn dolnych i górnych, całego ciała, limfatyczny, mata relaxmassage, masaż uciskowy BOA, fotel masujący
ŚWIATŁOLECZNICTWO: lampa Sollux, Biotron, Bio-V, Ultrafiolet UVB, laser
MAGNETOTERAPIA: magnetoterapia / Vioform Clinic, mata magnetyczna
ELEKTROTERAPIA: prądy galwaniczne, diadynamiczne, interferencyjne, Kotza, Taubera, Tensa, elektrostymulacja, jonoforeza
KRIOTERAPIA: krioterapia miejscowa
CIEPŁOLECZNICTWO: sauna
BALNEOTERAPIA: okłady borowinowe, galwano borowina, inhalacje solankowe
KINEZYTERAPIA: gimnastyka ogólna, siłownia, rowery, rotory
JAZDA KONNA: zabiegi terapeutyczne HIPOTERAPIA, jazda konna
Zabiegi dodatkowo płatne (masaż klasyczny - ręczny nie dot. Kobiet po masektomi, ćwiczenia indywidualne)

Odnowa biologiczna
Zapraszamy również do korzystania z gabinetów odnowy biologicznej w naszym Hotelu "Wodnik". Dzięki idealnie dobranym zabiegom fizykoterapeutycznym, a także kosmetycznym zapewnimy Państwu, niezapomniane wrażenie oraz czas tylko dla siebie.
KAPSUŁA DermaLife SPA OCEANA
Kapsuła SPA to wielofunkcyjne urządzenie, które pobudza zmysł dotyku, zapachu, wzroku i słuchu. Kapsuła pozwala doświadczyć uczucie ukojenia i spokoju lub wzrostu aktywności umysłu, jednocześnie podnosząc sprawność fizyczną. Łączy kurację terapeutyczną i kosmetyczną z odnową biologiczną.Proponujemy program Kapsuł DermaLife SPA Oceana :
program odchudzający
program anty celulit
program na detoksykację
program odnowy skóry
program wodna odnowa SPA hydromasażu

Proponujemy Państwu bogatą gamę zabiegów kosmetycznych :

na ciało
na twarz
manicure
pedicure
masaż twarzy i innePobyt nad morzem - wczasy
Pobyt w pokojach wg oferty od soboty
Pobyt rozpoczyna się obiadem (godz. 13:00) w dniu przyjazdu i kończy się śniadaniem (godz. 10:00) w dniu wyjazdu lub w sezonie letnim od obiadokolacji (godz. 16:00) do śniadania (godz. 10:00)
Całodzienne wyżywienie - śniadania i kolacje (stół szwedzki), obiad serwowany lub obiadokolacja (sezon letni)
Basen hotelowy
Parking monitorowany
W cenę wliczono podatek VAT - 7%
Cena za posobę w PLN
Miesiąc Pokój
1 osobowy Pokój
2,3 osobowy Apartament
2 osobowy Dziecko
do lat 10
Miasto Morze Miasto Morze
Kwiecień 140 150 110 120 195 70
Maj 150 160 115 125 200 70
Czerwiec 150 160 120 130 200 80
Lipiec 180 200 145 160 230 80
Sierpień 180 200 145 160 230 80
Wrzesień 150 160 120 130 200 80
Październik 150 160 115 125 195 70
Listopad 140 150 110 120 195 70
Grudzień 140 150 110 120 195 70
Pobyt powyżej 4 dni - cena za osobę
Nocleg ze śniadaniem
Dziecko do lat 10 - ½ wyżywienia
W cenę wliczono - całodzienne wyżywienie wg oferty.

Uwaga! Podane ceny nie obejmują opłaty klimatycznej Urząd Gminy. Istnieje oddzielny cennik na pobyty krótkie oraz Świąt, Sylwester


Pobyt w pokojach wg oferty
Pobyt rozpoczyna się od godz. 16:00) w dniu przyjazdu i kończy się śniadaniem (godz. 10:00) w dniu wyjazdu
Śniadanie - stół szwedzki
Basen hotelowy
Parking monitorowany
W cenę wliczono podatek VAT - 7%
Cena za pokój w PLN
Miesiąc Nocleg ze śniadaniem
1 osobowy Nocleg ze śniadaniem
2,3 osobowy
Miasto Morze Miasto Morze
Kwiecień 130 145 200 220
Maj 130 145 210 230
Czerwiec 140 150 210 230
Lipiec 160 170 250 290
Sierpień 160 170 250 290
Wrzesień 140 150 210 230
Październik 140 150 210 230
Listopad 140 220
Grudzień 140 220
Podczas pobytu w Ustroniu Morskim, warto poświęcić część swojego wolnego czasu na zorganizowane wycieczki fakultatywne. Przygotowaliśmy dla Państwa najciekawsze wycieczki z okolic naszej Gminy.
Wycieczki autokarowe: Kołobrzeg, Koszalin, Dobrzyca Hortulus, Dziki Zachód - wioska indiańska,przejażdżki ciuchcią - z wizytą w skansenie chleba i inneWycieczki fakultatywne
Ustronie Morskie
Ustronie Morskie - kurort nadmorski o ponad 100-letniej tradycji lecznictwa sanatoryjnego położony jest na wybrzeżu klifowym w odległości 14km od Kołobrzegu i 33km od Koszalina. Dogodny dojazd do Ustronia Morskiego zapewniają liczne połączenia autobusowe, regionalne mikrobusowe, kolejowe (stacja PKP), oraz zadbana sieć dróg.
Duże kompleksy zieleni, świeże powietrze i czyste plaże, co roku przyciągają wielu turystów i kuracjuszy. Nadmorski klimat łagodzący wpływ pór roku na warunki klimatyczne Ustronia Morskiego sprawia, że stale rośnie liczba osób zainteresowanych pobytami leczniczo - rehabilitacyjnymi, profilaktycznymi i wczasowymi.
W Ustroniu Morskim mieszka zaledwie 2500 stałych mieszkańców. Mimo swojej niewielkiej powierzchni, znajdziecie Państwo tu wszystko to, co jest niezbędne dla każdego turysty: sklepy z bogatą ofertą handlową, smażalnie ryb, puby, dyskoteki i wiele innych.
W centrum miejscowości znajduje się piękny duży kościół. Ustronie Morskie posiada muszlę koncertową, w której odbywają się liczne imprezy muzyczne i koncerty.
Doskonały klimat o właściwościach leczniczych i mikroklimat lasów mieszanych wywiera bardzo korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Duża zawartość w powietrzu jodu, możliwość korzystania z inhalacji z naturalnego aerozolu wody morskiej oraz tonizujący wpływ bryz morskich sprawiają, że rehabilitacja, wypoczynek i rekreacja prowadzone są tu przez cały rok. Atrakcyjne wielokilometrowe i zróżnicowane trasy rowerowe i piesze umożliwiają Państwu uprawianie czynnych form wypoczynku. W gminie Ustronie Morskie możecie Państwo podziwiać liczne pomniki przyrody w tym prawie tysiącletnie dęby. W samej miejscowości możecie zobaczyć codzienną pracę rybaków - przystań morska, natomiast w Kołobrzegu istnieje możliwość odbycia rejsu kutrem rybackim z połowami ryb morskich na wędkę. Bliskość portu w Kołobrzegu umożliwia obserwację wchodzących i wychodzących z portu statków.
Dojazd do ośrodka
Samochodem trasa nr 11 Koszalin - Kołobrzeg
KP Kołobrzeg - z Kołobrzegu BUS - cena ok. 4zł/os., wysiąść na przystanku "Marysin" - 300m w stronę centrum,
Autobus PKS - cena ok. 6zł/os. - pozostałe jw.
TAXI Kołobrzeg - cena ok. 55zł
Połączenia autobusowe i BUS z Kołobrzegu są bardzo często.
Przystanek PKP w Ustroniu Morskim jest oddalony ok. 3km od Ośrodka, polecamy dojazd do Kołobrzegu.
Ośrodek "Wodnik" to trzy kondygnacyjny budynek z windą osobową, położony bezpośrednio na wysokim klifie wzdłuż plaży. Na ternie posesji znajduje się grill - pub, mały plac zabaw dla dzieci oraz monitorowany parking. Na terenie obiektu znajduje się duża przestronna jadalnia, kawiarnia z piękną panoramą morską, baza rehabilitacyjno - zabiegowa, basen kryty hotelowy (7,5m x 8,5m) gabinet masażu klasycznego oraz salon kosmetyczny.Dla naszych Gości przygotowaliśmy 120 miejsc hotelowych w przestronnych pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz w apartamentach. Głównym atutem naszego obiektu, jest położenie nad samym morzem. Mogą Państwo skorzystać z wyjątkowej oferty zakwaterowania w pokoju z widokiem na morze lub od strony słonecznej (miasto).
Apartamenty z widokiem na morze - duże dwu pokojowe apartamenty z sypialnią 2 osobową oraz pokojem dziennym. Łazienka (prysznic, toaleta, umywalka, suszarka, ręczniki), łoże małżeńskie, TV-Sat, telefon, radio, lampki nocne oraz 2 balkony wraz z zestawem ogrodowym.W pokoju znajduje się sprzęt plażowy tj. parawan, leżak i koc oraz.
Pokoje 1 os. - duże komfortowe pokoje 1 osobowe z łazienką (prysznic, toaleta, umywalka, suszarka, ręczniki), duże nowe komfortowe łóżko, TV-Sat, telefon, radio, lampki nocne oraz balkon wraz z zestawem ogrodowym. W pokoju znajduje się sprzęt plażowy tj. parawan, leżak i koc.
Pokoje 2 i 3 os. - duże komfortowe pokoje 2 i 3 osobowe z łazienką (prysznic, toaleta, umywalka, ręczniki). W pokoju znajdują się dwa pojedyncze nowe komfortowe łóżka oraz rozkładana sofa. W pokoju: TV-Sat, telefon, radio, lampki nocne oraz balkon wraz z zestawem ogrodowym. W pokoju znajduje się sprzęt plażowy tj. parawan, leżak i koc.

KONTAKT:
Ośrodek Wczasowo - Sanatoryjny "Wodnik"
ul. Kościuszki 5
78-111 Ustronie Morskie

Recepcja 24h :
tel. 094 35 33 100
tel. 094 35 15 523
fax. 094 3515210

www.wodnik.pl
e-mail: info@wodnik.pl

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Daniel
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 4
Dodane: 2007.07.25
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj